دسته‌بندی نشده

شماره بیست و سوم مدیریت رسانه منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی ماهنامه علمی تخصصی مدیریت رسانه، شماره بیست و سوم ماهنامه علمی تخصصی مدیریت رسانه با مقالاتی در خصوص «مدیریت رسانه» منتشر شد.

از جمله مطالب شماره بیست و سوم «مدیریت رسانه» می‌توان به «نقش مدارس هوشمند در یادگیری دانش آموزان»، «کاربرد تکنولوژی های نوظهور و رسانه های اجتماعی در نظام سلامت»، «بررسی پروژه GOOGLE OUTERNET»، «بررسی و مطالعه نظری رابطه اقناع و سواد رسانه ای»، «تأثیر استفاده از رسانه های خارجی بر ارزش های فرزندان» و «نقش مدیریت رسانه در ترویج فرهنگ دینی و اسلامی» اشاره کرد.

سرمقاله شماره بیست و سوم «مدیریت رسانه» با عنوان «مخاطب کیست؟» توسط دکتر فریدون وردی نژاد نوشته شده است.

«دکتر سمیه تاجیک اسماعیلی/زهرا علی عسگری»، «دکتر زهرا بهبودی مقدم/امیر رستگار»، «ابوالفضل ولوی»، «حسن کربلایی حاجی اوغلی»، «سعیده علی اکبری» و «پوریا فرح گل/محمد حسین آسیا/آرزو صالحی فر» مقالات این شماره از نشریه را به رشته تحریر درآورده‌اند.

در پایان نیز مقاله‌ای انگلیسی در مورد «قدرت مخرب رسانه های اجتماعی» بازنشر شده است.

«مدیریت رسانه» در بازه زمانی ماهنامه و به مدیرمسئولی و صاحب‌امتیازی مهدی قمصریان و سردبیری قاسم صفایی نژاد منتشر می‌شود؛ علاقه‌مندان می‌توانند جهت اشتراک نیم‌بهای مدیریت رسانه در سامانه اشتراک عضو شوند. در ضمن نسخه الکترونیک مدیریت رسانه در فیدیبو با قیمت نیم‌بها به فروش می‌رسد. برای تماس با ماهنامه مدیریت رسانه می‌توانید از طریق رایانامه info@mediamgt.ir  و یا شماره پیامک ۵۰۰۰۱۲۶۷ ارتباط حاصل نمایید.