دسته‌بندی نشده

فروش نسخه الکترونیک مدیریت رسانه در فیدیبو

 به گزارش روابط عمومی ماهنامه مدیریت رسانه، از این پس نسخه الکترونیک ماهنامه علمی تخصصی مدیریت رسانه به عنوان تنها نشریه تخصصی در حوزه «مدیریت رسانه» در فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک «فیدیبو» به فروش می‌رسد.

 قاسم صفایی‌نژاد در گفت‌وگو با روابط عمومی ماهنامه مدیریت رسانه با بیان این مطلب گفت: با توجه به ادبیات علمی محدود در رشته نوپای مدیریت رسانه، در سال ۱۳۹۲ جهت ترویج این رشته، استفاده دانشجویان این رشته و رشته‌های مرتبط از مقالات علمی روز و همچنین کمک به مدیران رسانه‌ها و فعالین این حوزه جهت مدیریت عالمانه‌تر رسانه‌ها ماهنامه علمی تخصصی مدیریت رسانه شروع به کار کرد.

 سردبیر این ماهنامه افزود: پس از انتشار ۱۹ شماره در حدود سه سال گذشته، جهت دسترسی آسان‌تر مخاطبان و علاقه‌مندان این رشته، نسخه دیجیتالی این ماهنامه با همکاری فیدیبو با قیمت نیم‌بها به فروش می‌رسد. امکان‌پذیر شد. لذا از این پس علاقه‌مندان می‌توانند با عضویت در فیدیبو و خرید ماهنامه به متن کامل تمامی مقالات این ماهنامه دسترسی داشته باشند. ایشان افزود این ماهنامه از چند ماه قبل در مگیران و نورمگز نیز نمایه شده بود.

«مدیریت رسانه» در بازه زمانی ماهنامه و به مدیرمسئولی و صاحب‌امتیازی مهدی قمصریان و سردبیری قاسم صفایی‌نژاد منتشر می‌شود؛ علاقه‌مندان می‌توانند جهت اشتراک نیم‌بهای نشریات در سایت eshterak.ir عضو شده و یا برای خرید تک‌شماره نشریه با رایانامه info@mediamgt.ir و یا شماره پیامک ۵۰۰۰۱۲۶۷ تماس حاصل نمایند. همچنین نسخه دیجیتال این ماهنامه از طریق مگ ایران، نورمگز و فیدیبو در دسترس علاقه‌مندان است.

 هم اکنون شماره ۲۰ این ماهنامه در دست انتشار است و پژوهشگران فرهیخته جهت انتشار مقاله خود در شماره ۲۱ این ماهنامه تا ۱ مرداد فرصت دارند.